fbpx

ZAPRASZAMY NA AUTOKAROWE WYCIECZKI PO POLSCE I PO EUROPIE!

SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE POLSKA / EUROPA WYCIECZKI 2022 ORAZ MAILOWO / TELEFONICZNIE / MESSENGER / WHATSAPP! PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI POLSKIM BONEM TURYSTYCZNYM!

Wyjazdy z: Jaworzno, Chrzanów, Alwernia, Babice, Zagórze i okolice
& w zależności od kierunku: Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Gliwice LUB Tomice i Wadowice, KRAKÓW / WIELICZKA!

Przyjmujemy zamówienia od grup! Terminy i programy do ustalenia!
Kolejne programy i terminy już niebawem! ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ I FACEBOOKOWEJ!

 
PRZYPOMINAMY O WIELKIEJ PROMOCJI WAKACYJNEJ - WCZASY AUTOKAREM W CHORWACJI I GRECJI W WERSJI "SAMI SWOI" Szczegóły w zakładce LATO 2022 AUTOKAREM!

PROGRAM "POLSKI BON TURYSTYCZNY"

Szanowni Państwo,

informujemy, że jako legalnie działający organizator turystyki wpisany do Ewidencji Organizatorów Turystyki i przedsiębiorca turystyczny uczestniczący w programie Polski Bon Turystyczny przyjmujemy płatności od Klientów Polskim Bonem Turystycznym.

Bonem można uregulować część lub całość należności (do wysokości posiadanych w ramach bonu środków) za rezerwację imprezy turystycznej (wczasów, wycieczki - w tym od tego roku także jednodniowej), w której uczestniczy dziecko (samodzielnie - obóz młodzieżowy lub z osobami dorosłymi - wczasy / wycieczka) na terenie POLSKI. Jeśli pobyt / wycieczka realizowana będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczą Państwo bonem (bon jest wydawany "na dziecko"). Bonem można dokonać wpłaty zaliczki lub dopłaty na poczet dokonanej rezerwacji.

Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego. Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

1. Zarejestrować się w PUE ZUS (należy posiadać indywidualne konto w ZUS) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i numer telefonu poprzez SMS otrzymają Państwo 16-cyfrowy kod, który posłuży pracownikowi biura do rozliczenia Państwa usługi bonem.

2. Biuro rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w naszym biurze (telefonicznie i mailowo).

3. Po dokonaniu rezerwacji wybranej oferty, podczas dokonywania płatności pracownik biura poprosi Państwa o 16 cyfrowy kod a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet realizacji usługi na platformie ZUS. Działanie pracownika biura będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymają Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, by mieli Państwo dokonując płatności dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazali Państwo w PUE ZUS.

4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacają Państwo przelewem lub gotówką w ustalonym zgodnie z dokonaną rezerwacją terminie. W związku z tym, że usługa jest co do zasady realizowana na rzecz dziecka nie może być jednocześnie traktowana jako np. pobyt biznesowy, dlatego na pozostałą część płatności biuro nie wystawi faktury na firmę (może natomiast zostać wystawiona faktura na dziecko do rozliczeń stosowanych z zakładem pracy - tzw. fundusze socjalne).

Serdecznie zapraszamy!

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego też w naszym biurze podróży podczas realizacji wyjazdów grupowych a także rekomendowanych i rezerwowanych przez nas usług hotelarstko-gastronomicznych dla klientów indywidualnych przestrzegane są wszelkie procedury bezpieczeństwa. 

 • Gwarantujemy zakwaterowanie w miejscach, które spełniają uwarunkowane prawem standardy sanitarne i w których respektowane są wszelkie normy ustanowione dla obiektów wypoczynkowych. Preferujemy przy tym mniejsze, sprawdzone i kameralne obiekty.
 • Przestrzegamy obowiązujących limitów podczas realizacji usługi transportowej i przewodnickiej.
 • Nasze autokary są ozonowane, dokładnie dezynfekowane i wietrzone po każdej wykonanej usłudze transportowej!
 • Podczas naszych wyjazdów obowiązują ogólne zasady bezpieczeństwa: dezynfekcja - dystans - maseczki
 • Większe grupy turystyczne zabezpieczamy z systemy słuchawkowe dzięki którym możliwy jest doskonały odbiór przewodnika przy zachowaniu dystansów pomiędzy osobami zwiedzającymi. Systemy są dokładnie dezynfekowane po każdym użyciu (i używane w odpowiednim odstępie czasowym) a słuchawki rozdawane Klientom jednorazowe.

  PONADTO U NAS BEZPIECZNE SĄ TAKŻE PAŃSTWA WPŁATY:
 • JAKO ORGANIZATOR TURYSTYKI POSIADAMY GWARANCJĘ UBEZPIECZENIA ROCZNEGO BIURA ORAZ ODPROWADZAMY WSZELKIE USTAWOWE SKŁADKI OD KAŻDEGO KLIENTA (TFG i TFP). DZIĘKI TEMU PAŃSTWA REZERWACJE I PIENIĄDZE SĄ BEZPIECZNE! Takich zapezpieczeń nie posiadają żadne portale rezerwacyjne ani hotele czy najemcy prywatni.

TURYSTYKA JEST BEZPIECZNA! POJEDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM!

ATUTY PODRÓŻY Z ORGANIZATOREM: BEZPIECZEŃSTWO - RZETELNOŚĆ - INFORMACJA - OPIEKA!

Szanowni Klienci,
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY PRZYGOTOWANEJ NA 2022 ROK!

Zachęcamy do śledzenia strony facebookowej naszego biura (zakładka po prawej stronie naszej strony; lub bezpośrednio na fb: Biuro Podrózy Agave). Uaktualniamy tam wszelkie informacje dotyczące ofert promocyjnych, wolnych miejsc, nowości sprzedażowych, aktualnych sytuacji prawnej oraz możliwości wyjazdowych w zakresie turystyki zagranicznej wyjazdowej.


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY NA ROK 2022

- KULIGI ZIMOWE W POLSCE!

- NARTY W SŁOWENII - terminy ferii małopolskich i śląskich oraz Walentynki!

- MAJÓWKA ORAZ "CZERWCÓWKA" czyli Chorwacja oraz Bośnia i Hercegowina na długie weekendy!

- WCZASY AUTOKAREM W CHORWACJI I GRECJI:

CHORWACJA: DALMACJA!

 • KAMERALNY RODZINNY PENSJONAT Z DOJAZDEM AUTOKAREM, WYŻYWIENIEM I WYCIECZKAMI W CENIE!
 • SPRAWDZONY OBIEKT RESPEKTUJĄCY WSZELKIE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA!
 • WSPANIAŁA NADADRIATYCKA, POPULARNA TURYSTYCZNIE MIEJSCOWOŚĆ!
 • WYCIECZKI W CENIE
  Szczegóły: http://www.bpagave.pl/oferta/oferty-grupowe


- WCZASY Z DOJAZDEM WŁASNYM

POLECAMY WCZASY W CHORWACJI lub HERCEGOWINIE z dojazdem własnym - SZCZEGÓŁY w zakładce: CHORWACJA DOJAZD WŁASNY.

- PIELGRZYMKI 2022!
POSIADAMY RÓWNIEŻ WOLNE MIEJSCA NA PIELGRZYMKI AUTOKAROWE:

MEDZIUGORJE - ROCZNICA OBJAWIEŃ czerwiec 2022! 
MEDZIUGORJE Festiwal Młodych MLADIFEST: 31.07.-07.08.2022

i inne terminy!
Szczegóły na stronie internetowej w zakładce PIELGRZYMKI: http://www.bpagave.pl/oferta/pielgrzymki

OSOBOM SZCZEGÓLNIE ZAINTERESOWANYM TEMATYKĄ MARYJNĄ I MEDZIUGORSKĄ POLECAMY GRUPĘ FACEBOOKOWĄ - MEDZIUGORJE INFORMACJE PIELGRZYMKI Pielgrzymuj do naszej Matki: https://www.facebook.com/groups/303296734370598/ Lata doświadczeń w organizacji i realizacji pielgrzymek do Medziugorje oraz gruntowna znajomość miejsca, języka i tematu,a przede wszystkim miłość do Medziugorje; wiara w szczególne przesłanie i miejsce jakie zajmuje Medziugorje w historii objawień Maryjnych i w historii świata zaowocowały pomysłem stworzenia grupy o charakterze wspólnotowym stanowiącej forum wymiany myśli, doświadczeń i informacji na temat Medziugorja. Serdecznie zapraszamy do naszej grupy i do wspólnego pielgrzymowania!

DLACZEGO WARTO - SZCZEGÓLNIE OBECNIE! - SKORZYSTAĆ Z USŁUG ORGANIZATORA TURYSTYKI:

Wakacje z Biurem Podróży ZALETY

 • Oferujemy Państwu starannie wybrane propozycje wypoczynku w sprawdzonych i dobrze nam oraz naszym Klientom znanych hotelach, pensjonatach i apartamentach prywatnych.

 • WYBIERJĄC OFERTĘ WCZASÓW (także z dojazdem własnym) otrzymują Państwo gotową i kompleksową ofertę wybranego „pakietu turystycznego” zakwaterowania według wybranego standardu a także dodatkowo (według życzeń) wyżywienia, ubezpieczenia (podpowiadamy najlepsze i najtańsze możliwości ubezpieczenia z uwzględnieniem chorób przewlekłych i kosztów leczenia wszelkich chorób – z uwzględnieniem obecnej sytuacji, czyli łącznie z Covid) a nawet możliwość obsługi w języku polskim w miejscu pobytu (Chorwacja, Bośnia i Hercegowina) - bezpośrednio lub zdalnie.
  Rezerwujemy także noclegi tranzytowe w przypadku dalszych destynacji
 • Gwarantujemy zakwaterowanie w miejscach, które spełniają uwarunkowane prawem standardy sanitarne i w których respektowane są wszelkie normy ustanowione dla obiektów wypoczynkowych.
 • Nie muszą Państwo tracić cennego czasu na wielodniowe poszukiwania właściwej oferty i przygotowywania do podróży. U nas otrzymają Państwo pełną informację na temat miejsca docelowego, atrakcji z których można i warto skorzystać w miejscu pobytu, dostępnej infrastruktury a także najlepszej trasy tranzytowej.
 • U nas rezerwują Państwo pobyt w takiej samej cenie, jaką otrzymaliby Państwo bezpośrednio w hotelu / pensjonacie / apartamencie, a taniej i pewniej niż poprzez systemy rezerwacyjne np. booking!
 • JAKO ORGANIZATOR TURYSTYKI POSIADAMY GWARANCJĘ UBEZPIECZENIA ROCZNEGO BIURA ORAZ ODPROWADZAMY WSZELKIE USTAWOWE SKŁADKI OD KAŻDEGO KLIENTA (TFG i TFP). DZIĘKI TEMU PAŃSTWA REZERWACJE I PIENIĄDZE SĄ BEZPIECZNE! Takich zapezpieczeń nie posiadają żadne portale rezerwacyjne ani hotele czy najemcy prywatni.

  ATUTY PODRÓŻY Z ORGANIZATOREM: BEZPIECZEŃSTWO - RZETELNOŚĆ - INFORMACJA - OPIEKA!PODRÓŻE PO EUROPIE

Granice krajów wewnątrzunijnych otwarte są od 16.06.2020 r. a od 17.07.2020 r. otwarta zostaje granica z BiH (wjazd odbywa się nadal pod szczególnymi warunkami, szczegóły przy rezerwacji oferty). Z uwagi na możliwość zmian w zakresie przepisów dotyczących wjazdów do danego kraju lub powrotów z terenu danego kraju do Polski prosimy uprzejmie o kontakt z biurem w przypadku zainteresowania daną ofertą i chęci dokonania rezerwacji wypoczynku lub wycieczki objazdowej. Przed potwierdzeniem rezerwacji udzielimy Państwu szczegółowych informacji oraz odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. REZERWACJI DOKONUJEMY NA MOCY PODPISANEJ UMOWY po wcześniejszym zapoznaniu Klienta z OWU.

UWAGA! 
Pełny zapis brzmienia aktualnie obowiązujących przepisów wjazdowych do danego kraju na stronach poszczególnych Ambasad RP w danym kraju oraz na stronie www.gov.pl

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies